HAKKIMIZDA

Hakkımızda

BİZ KİMİZ 

Özhan Hazırlar Mimarlık, Türkiye’nin İstanbul şehrinde bulunan çok disiplinli bir Tasarım ofisidir. Şirket şu anda İç mimari, Mimari, özel mobilya, endüstriyel tasarım, stil oluşturma, yaratıcı marka oluşturma,Mekan danışmanlığı konularında uzmanlaşmış yaratıcı bireylerden oluşmaktadır.

Güçlü bir fikir havuzuna sahibiz.Müşteri ile oluşturduğumuz işbirliği Doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlar.

Özhan Hazırlar Mimarlık’ın ilkeleri kalite, özel tasarım ve zamansız doğasıdır. Ekibin bireysel bilgi temeli, ilham, başarı ve heyecanı en üst düzeyde tutması Başarıya giden her projenin  düşünce, çok yönlülük ve esnekliğe de sahip olmasını sağlar.

NE YAPARIZ

Özhan Hazırlar Mimarlık, ödüllü, yaratıcı, üst seviye sonlandırma ve detaylara önem veren, İstanbul merkezli bir uygulamadır. Özhan Hazırlar Mimarlık, konseptten teslimata kadar çok özel ve kişiselleştirilmiş müşteri stratejileri ile iyi tanınmış bir Mekan ve Ürün Tasarım fabrikasıdır.

“Odak noktamız, beklentilerimizin ötesine geçen bitmiş bir projeyle müşterilerimize ilham vermektir. Felsefemiz, yalnızca müşterilerimizi veya markalarını yansıtmakla kalmayıp hayatlarını zenginleştiren eşsiz ve bireysel tasarım sonuçları üretmektir “der Kurucumuz Özhan HAZIRLAR.

Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan Özhan Hazırlar Mimarlık, Uzun yıllardır, konut, perakende, misafirperverlik ve kurumsal projeleri kapsayan farklı bir portföy ile küratörlük yapıyor. Daha yakın zamanlarda, kurucu ve yönetici direktör Özhan Hazırlar’ın yönlendirdiği Şirket, Restoran,kafe,Ofis,otel, Spor alanları,çoklu konut iç mekanları, Cephe tasarım ve mobilyalar olarak genişlemiş durumda. Özhan Hazırlar Mimarlık , tasarımın tüm yönleriyle ilgili tutkulu ve kapsamlı ve başarılı bir proje sunmanın önemli bir bileşeni olduğuna inanıyor.

Odak noktası her zaman sofistike, zarif ve gerçekten müşterinin kişiliğini veya markasını yansıtan alanlar yaratmaktır. Şirketimiz  önde gelen  mimarlar, Sanat direktörleri, inşaatçılar, geliştiriciler, grafik tasarımcılar,sanat danışmanları ve marka yöneticileri ile gururla işbirliği yaparak dünya standartlarında ve ödüllü sonuçlar elde etmenizi sağlar.